obrazek dekoracyjny

"Dobry Posiłek" program pilotażowy To wyjątkowa akcja, której celem jest zapewnienie zdrowych, smacznych i wartościowych posiłków dla Pacjentów w państwowych placówkach medycznych.

Dobry posiłek w szpitalu 11.12.2023 – 17.12.2023

11.12.2023 – 17.12.2023

Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota, Niedziela

15.12.2023 Obiad: Dyniowa z makaronem, kotlet z ryby, ziemniaki, sałatka z kapusty czerwonej, kompot owocowy, jogurt naturalny.

15.12.2023r. Śniadanie : Kawa zbożowa z mlekiem, płatki na mleku, pieczywo mieszane, masło extra, dżem, mandarynka, twarożek.

14.12.2023r. Obiad : Zupa ziemniaczana, sos pomidorowy, risotto z mięsem wieprzowym i warzywami, jabłko, kompot owocowy, jogurt naturalny.

14.12.2023r. Śniadanie podstawa: Herbata, zacierka na mleku, pieczywo mieszane, masło extra, pasta z twarogu z koperkiem, szynka tostowa drobiowa, sałata zielona, pomidor.

13.12.2023 Obiad: Grysikowa, ziemniaki, zrazik drobiowy z udźca pieczony mielony, ćwikła z chrzanem, kompot owocowy, jogurt naturalny.

13.12.2023 Śniadanie: Herbata, płatki owsiane na mleku, pieczywo mieszane, ser żółty, masło, pomidor, pyzdra schabowa- wędzonka, sałata zielona

Herbata, płatki owsiane na mleku, pieczywo mieszane, ser żółty, mslo, pomidor, pyzdra schabowa- wędzonka, sałata zielona

12.12.2023 Obiad: Silferino, szynka wieprzowa gotowana, sos własny, makaron, surówka z kapusty pekińskiej, kompot owocowy, jogurt naturalny.

12.12.2023 Śniadanie: Herbata, pieczywo mieszane, zupa mleczna, masło extra, pasztet drobiowy, sałata zielona, jajko gotowane, pomidor.

11.12.2023 Obiad : Zupa brokułowa z ryżem, gulasz warzywny S ciecierzyca, ziemniaki, surówka z marchwi, kompot owocowy

11.12.2023 Śniadanie: Kawa, zupa mleczna, pieczywo mieszane, masło, wędzonka schabowi wieprzowa, pomidor, ser kanapkowy, mix sałat.

Kawa, zupa mleczna, pieczywo mieszane, masko, wędzonka schabowi wieprzowa, pomidor, ser kanapkowy, mix sałat.