Szukaj na stronie :

Teleplatforma Pierwszego Kontaktu

Teleplatforma Pierwszego Kontaktu

Narodowy Fundusz Zdrowia uruchomił Teleplatformę pierwszego kontaktu (TPK).
W razie nagłego pogorszenia stanu zdrowia, poza godzinami pracy podstawowej opieki zdrowotnej, Pacjent ma możliwość skontaktowania się z Teleplatformą pierwszego kontaktu (TPK). Dzwoniąc pod bezpłatny, ogólnopolski numer TPK: 800 137 200 pacjenci otrzymają niezbędną pomoc medyczną od poniedziałku do piątku, w godzinach od 18.00 do 8.00 rano kolejnego dnia, czyli po godzinach pracy poradni POZ oraz w weekendy, święta oraz inne dni ustawowo wolne od pracy - całodobowo.

Czytaj więcej: Teleplatforma Pierwszego Kontaktu

28 maja dniem wolnym w administracji

Dzień dobry, zgodnie z Zarządzeniem Wewnętrznym Dyrektora nr 138/2020 r. dzień 28 maja br. jest dniem wolnym od pracy w zamian za święto (1maja) przypadające w sobotę.

11 maja rusza punkt szczepień populacyjnych

Od dzisiaj, w Mysłowicach funkcjonuje punkt szczepień populacyjnych. To kolejny ważny krok w walce z pandemią koronawirusa.

Punkt otwarty będzie od godziny 09:00 do godziny 12:30

W kolejnych dniach

12 maja od godz 9:25 - 12:25
13 maja od godz 9:25-11:55
 
O funkcjonowaniu w dalszych dniach będziemy informowali wkrótce. W punkcie planujemy szczepić wszystkimi dostępnymi preparatami na rynku.
 
Przed przybyciem wypełnij kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego (lub zrób to na miejscu) i pamiętaj o dokumencie tożsamości ze zdjęciem.
 

 

#szczepimysie
 
Jak dojechać? Kliknij w mapkę.
 
Przed wizytą w punkcie prosimy o wypełnienie ankiety/kwestionariusza, plik do pobrania poniżej.

Kondolencje

W związku ze śmiercią Pani Ilony Kobierskiej (lat 51), mamy naszej koleżanki z pracy - Dagmary Chromy, dyrekcja i pracownicy łączą się z rodziną i najbliższymi w żalu i smutku oraz składają kondolencje i wyrazy współczucia.

 

 

 

Podkategorie

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd