Szukaj na stronie :

Dostawa środków antyseptycznych i dezynfekcyjnych dla SP ZOZ Szpitala nr 2 w Mysłowicach - Szp.2/NZ-242-2-137/20

Szanowni Państwo,

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital nr 2 im. dr Tadeusza Boczonia w Mysłowicach zwraca się z prośbą o przesłanie propozycji cenowej na zadanie pod nazwą: Dostawa środków antyseptycznych i dezynfekcyjnych dla SP ZOZ Szpitala nr 2 w Mysłowicach.

Warunki realizacji zamówienia:

  • Dopuszcza się złożenie oferty na poszczególne pakiety.
  • Maksymalny termin dostawy – 4 dni robocze od dnia złożenia zamówienia.
  • Szczegóły sposób realizacji zamówienia zawarty jest w projekcie umowy oraz formularzach asortymentowo cenowych.
  • Wykonawca gwarantuje, że zaoferowany towar posiada wszystkie wymagane dokumenty  niezbędne do dopuszczenia towaru do obrotu i użytkowania.

·         Wielkości określone formularzem asortymentowo – cenowym (zał. 2.1 do 2.6) zostały oszacowane na podstawie przewidywanego zapotrzebowania. Ostateczna wielkość dostawy zostanie określona na podstawie sukcesywnych zamówień wynikających z bieżących potrzeb Zamawiającego.

·         Kryteria wyboru: Cena 100%

Zamawiający zastrzega sobie prawo do pozostawienia ofert bez rozpatrzenia, a także do odwołania lub unieważnienia niniejszego postępowania bez podania przyczyn.

Ofertę (Skan wypełnionych formularzy: formularz propozycji cenowej i formularze asortymentowo-cenowe) należy złożyć drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 17.04.2020 r. do godziny 11:00.

 

W razie pytań pozostajemy do dyspozycji.

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!