Szukaj na stronie :

Dostawa wyrobów medycznych stosowanych w okulistyce dla SP ZOZ Szpitala nr 2 w Mysłowicach - Szp.2/NZ-242-2-245/19

Szanowni Państwo,

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital nr 2 im. dr Tadeusza Boczonia
w Mysłowicach zwraca się z prośbą o przesłanie oferty cenowej na zadanie pod nazwą: Dostawa wyrobów medycznych stosowanych w okulistyce dla SP ZOZ Szpitala nr 2 w Mysłowicach.

 

Warunki realizacji zamówienia:

  • Dopuszcza się złożenie oferty na poszczególne pakiety.
  • Maksymalny termin dostawy – 4 dni robocze od dnia złożenia zamówienia.
  • Szczegóły sposób realizacji zamówienia zawarty jest w projekcie umowy oraz formularzach asortymentowo cenowych.
  • Wykonawca gwarantuje, że zaoferowany towar posiada wszystkie wymagane dokumenty  niezbędne do dopuszczenia towaru do obrotu i użytkowania.

·         Wielkości określone specyfikacją asortymentowo – cenową (zał. 2.1 do 2.5) zostały oszacowane na podstawie przewidywanego zapotrzebowania. Ostateczna wielkość dostawy zostanie określona na podstawie sukcesywnych zamówień wynikających z bieżących potrzeb Zamawiającego.

·         Kryteria wyboru: Cena 100%

 

Zamawiający zastrzega sobie prawo do pozostawienia ofert bez rozpatrzenia, a także do odwołania lub unieważnienia niniejszego postępowania bez podania przyczyn.

 

Ofertę (Skan wypełnionych formularzy: formularz oferty i formularze asortymentowo-cenowe) należy złożyć drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 23.07.2019r. do godziny 10:00.

W razie pytań pozostajemy do dyspozycji.

Our website is protected by DMC Firewall!