Szukaj na stronie :

Oświadczenie dyrekcji Szpitala nr 2 im. dr. Tadeusza Boczonia w Mysłowicach

W czwartek, 16 maja br. rehabilitanci zatrudnieni w Szpitalu nr 2 im. dr. Tadeusza Boczonia w Mysłowicach udali się na zwolnienia lekarskie. Szpital zabezpiecza wszystkie świadczenia na poziomie Oddziału Rehabilitacyjnego. W Poradni Rehabilitacyjnej porad udziela lekarz, a od czwartku, 23 maja w wydłużonym czasie pracy Poradnia odpracuje zaległości powstałe podczas absencji chorobowej rehabilitantów.

Informacja dla Pacjentów !

Działając na podstawie art.29 ust. 2 ustawy o prawach pacjenta i Rzecznika Praw Pacjenta z dnia

6 listopada 2008 r.(DZ.U.2017 poz.1318) uprzejmie informujemy,że zgodnie z obowiązującymi przepisami, indywidualna dokumentacja medyczna pacjentów z 1987 roku, po upływie okresu przechowywania, zostanie zniszczona w sposób uniemożliwiający identyfikację pacjenta, którego dotyczyła.

Do zniszczenia przeznaczono dokumentację indywidualną pacjentów leczonych w szpitalu nr1 i 2 w Mysłowicach.W związku z powyższym istnieje możliwość odbioru  dokumentacji przez osoby uprawnione (pacjent,jego przedstawiciel ustawowy,albo osoba upoważniona przez pacjenta).  Osoby zainteresowane odbiorem oryginału dokumentacji medycznej przeznaczonej do zniszczenia mogą ubiegać się o jej odbiór do 15 kwietnia 2019 r. po uprzednim złożeniu wniosku w Dziale Organizacji i Statystyki Medycznej Szpitala w Mysłowicach przy ulicy Bytomskiej 41.

 

Podkategorie

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd